امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65793
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، این مجموعه ویژه استادان پاسخگویی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، این مجموعه ویژه استادان پاسخگویی به سؤالات شرعی و در قالب رهیافت احکام تهیه و تدوین شده است.

شروط طلاق، طلاق بدون رضایت زن، شروط زن مطلقه، طلاق غایب، شروط صیغه طلاق، وکالت در طلاق، طلاق غیرشیعه، اقسام طلاق، بذل مال، احکام رجوع و احکام عده، سرفصل‌های اصلی این مجموعه است که در هر بخش مطالب مرتبط با آن عنوان شده است.

کتاب‌های عروة‌الوثقی، تحریرالوسیله، منهاج‌الصالحین، توضیح‌المسائل و استفتائات مراجع عظام تقلید از جمله مستنداتی است که در مجموعه «احکام طلاق» از آنها استفاده شده و اساتید را نسبت به مراجعه آن بی‌نیاز کرده است.

یادآور می‌شود اداره پاسخگویی به سؤالات دینی آستان قدس رضوی انتشار مجموعه کتاب‌های «رهیافت» شامل؛ رهیافت احکام، رهیافت اعتقادی، رهیافت تربیتی و رهیافت ترکیبی متشکل از سه موضوع را با هدف ارتقای سطح علمی و یکسان سازی پاسخ‌های استادان پاسخگویی به سؤالات شرعی دفاتر حرم مطهر رضوی، سامانه پاسخگویی تلفنی 32020 و واحد مشاوره اعتقادی و تربیتی در دستور کار خود قرار داده است.
انتهای پیام/2202/ر/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار