امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65809
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «اسماعیل آذر» با حکم «حمید شاه آبادی» به عنوان مشاور علمی و رئیس دپارتمان زبان و ادبیات منصوب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «اسماعیل آذر» با حکم «حمید شاه آبادی» به عنوان مشاور علمی و رئیس دپارتمان زبان و ادبیات منصوب شد.

دربخشی از حکم مشاور هنری وزیر ارشاد و سرپرست موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر برای دکتر اسماعیل آذر آمده است:

«نظر به سوابق ارزشمند حضرتعالی در حوزه زبان و ادبیات و تجربیات علمی تان در این حوزه به عنوان «مشاور علمی و رئیس دپارتمان زبان و ادبیات» منصوب می شوید.»

شاه آبادی در حکم خود افزوده است: «امید است ارائه ایده و نظرهای کارشناسی جنابعالی همراه با هدایت کمیته های برنامه ریزی درسی موجب تحقق اهداف یاد شده و نوید بخش جایگاهی والا برای زبان و ادبیات در مراکز علمی- کاربردی فرهنگ و هنر بوده و پویایی رشته های این حوزه را به همراه بالندگی سطح علمی دپارتمان مورد اشاره به دنبال داشته باشد.»

گفتنی است، دکتر «اسماعیل آذر» از اساتید برجسته حوزه شعر و ادب کشور است. وی در حال حاضر استاد ادبیات فارسی و مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران و همچنین مدیر گروه ادبیات فارسی سازمان فرهنگی اکو است.

او در تلویزیون نیز به عنوان مجری و کارشناس در برنامه های ادبی حضور پررنگی داشته است که اجرای برنامه مشاعره از آن جمله است. وی همچنین تاکنون آثار مختلفی در زمینه های گوناگون ادبیات فارسی به چاپ رسانده است.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار