امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65811
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ادامه حضور قاریان و اساتید سرشناس و بین‌المللی قرآن در طرح ارزیابی ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ادامه حضور قاریان و اساتید سرشناس و بین‌المللی قرآن در طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم؛ تعداد دیگری از این افراد مانند؛ «علی‌اصغر شعاعی»، «وحید وکیلی»، «عباس هاشمی» و «حسن دانش» در دور سوم طرح شرکت کردند.

بنا بر این گزارش در بین اسامی شرکت‌کنندگان دور سوم طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم اسامی افراد دیگری مانند «علی قاسم‌آبادی»، «حیدر کسمایی»، «حامد ولی‌زاده»، «مجتبی محمد‌بیگی» و برخی دیگر از قاریان و اساتید ممتاز شهرستانی به چشم می‌خورد.

پیش از این هم اساتید و قاریان دیگری مانند؛ «غلامرضا شاه‌میوه اصفهانی»، «علی فربین»، «امین پویا» و «جهانبخش فرجی» در دور سوم طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم شرکت کرده‌ بودند.

اجرای این طرح از سال 1390 توسط شورای عالی قرآن آغاز شد که «احمد ابوالقاسمی» به عنوان تنها استاد و قاری سرشناس در دور دوم آن حضور یافت تا آغازی باشد بر استقبال اساتید و قاریان قرآن کریم از طرح ارزیابی.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها