امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65815
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در جدیدترین اثر خود کتاب «سالار» تألیف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مؤسسه فرهنگی، هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در جدیدترین اثر خود کتاب «سالار» تألیف محمدعلی گودینی را چاپ و روانه بازار نشر کرد.

از آنجا که داستان و رمان، می‌تواند محمل مناسبی برای انتقال و ماندگاری مبارزات عمومی ملت ایران در راه آزادی و استقلال و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی باشد، مرکز اسناد انقلاب اسلامی بخشی از آثار خود را به داستان و ادبیات اختصاص داده است که کتاب سالار یکی از جدیترین کتاب‌های این نشر به قلم یکی از نویسندگان نام آشنای کشورمان است.

اثر پیش رو یکی از موضوعات طرح تدوین تاریخ انقلاب اسلامی است که داستان چندی از پایمردی‌ها و استقامت‌ها در درون شکنجه گاه‌های حکومت پهلوی را روایت می‌کند که به شیوهای مناسب، به تصویر کشیده شده است.

«سالار» در شمارگان 2000 نسخه و 200 صفحه و به قیمت5500 تومان د روانه بازار نشر شده است.

علاقه مندان برای تهیه این کتاب می توانند به فروشگاه این مرکز در خیابان انقلاب، خیابان 12فروردین، بعد از خیابان شهدای ژاندارمری نبش مجتمع ناشران مراجعه کنند یا با شماره تلفن های 66953607 و 66961536 تماس بگیرند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها