امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65833
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی؛‌ در متن حکم وی آمده است: برادر گرامی جناب آقای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی؛‌ در متن حکم وی آمده است:
برادر گرامی جناب آقای سیداشرف طباطبایی

با امعان نظر به شناخت، ‌سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی در حوزه فرهنگ و هنر،‌ بدین وسیله به عنوان مشاور اداره کل هنرهای نمایشی منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از حضرت حق به منظور به سامان سازی رایزنی‌های ضروری در ارتقاء و بهره‌مندی از ظرفیت‌های متنوع بخش‌های مختلف این اداره کل، ‌در خدمت به اهالی هنر نمایش موفق و مؤید باشید. 

سیداشرف طباطبایی متولد 1333 در نی ریز استان فارس و فارغ التحصیل دانشکده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (مدرسه عالی تلویزیون و سینما) و بازنشسته صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، قریب 40 سال تجربه فعالیت‌های هنری و رسانه‌ای در زمینه‌های نویسندگی، کارگردانی، فیلمبرداری، مونتاژ، گویندگی، تهیه کنندگی و آموزش است.

او دارای تجربه تدریس و آموزش در ریاضیات، فیلمسازی و نمایش صحنه به فارسی و انگلیسی، تدریس فیلمسازی و تئاتر در ایران، هندوستان و امارات عربی متحده، نویسندگی نمایشنامه و کارگردانی تئاتر صحنه و اجرای آنها در شهرهای مختلف ایران، هندوستان، پاکستان و امارات عربی متحده، ساخت چند مستند تلویزیونی و کارگردانی دو نمایش صحنه و همچنین تعزیه-نمایش «سجاده در رکاب» و شرکت در نمایشگاه‌های فرهنگی منطقه در کشورهای امارات عربی متحده و عمان و ... است و جوایزی چون دیپلم افتخار برای برترین نمایش صحنه و کسب جایزه به خاطر بهترین نویسندگی و کارگردانی نمایش صحنه برای نمایش «اول» در جشنواره‌های استانی کهکیلویه و بویراحمد، منطقه‌ای اصفهان و جشنواره سراسری تئاتر فجر در تهران و اعزام گروه نمایش به شهرهای مختلف پاکستان، کسب جایزه به خاطر بهترین نویسندگی و کارگردانی نمایش صحنه برای نمایش «مادینه دیو» در جشنواره نمایش‌های سنتی کشور و کسب جایزه به خاطر بهترین نویسندگی و کارگردانی نمایش صحنه برای نمایش «تبر برسین» در جشنواره‌های استانی کهکیلویه و بویراحمد، منطقه‌ای یزد و جشنواره سراسری تئاتر فجر در تهران را در کارنامه کاری خود دارد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها