امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65850
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 40
سید علی سید رکنی دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

سید علی سید رکنی دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه موفقیت‌های کشور مرهون راهنمایی و جهت‌دهی رهبری انقلاب است، اظهار داشت: رهبری همواره چالش ها و موانع پیش روی کشور را به مسئولین و کارگزاران گوشزد کرده اند و هرگاه به مشکلی برخورد کرده‌ایم ناشی از بی‌توجهی به این رهنمودها بوده است پس می‌بینیم که لزوم اجرای کامل سیاست اقتصاد مقاومتی از ضروریات و بدیهیات امروز است.

وی افزود: لازمه موفقیت در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی توجه به فرمایشات رهبری است و هرگاه به موفقیتی نیز در عرصه‌های گوناگون رسیده‌ایم بدون استثنا در همه موارد به دلیل پیش‌بینی‌های آگاهانه رهبری بوده است.

سید رکنی با اشاره به اینکه باید همه قوای کشور با یکدیگر هماهنگ عمل کنند، بیان کرد: اگر قوه‌ای بخواهد بصورت یکجانبه در جهت بهبود وضعیت اقتصادی گام بردارد توفیقی بدست نخواهد آمد. عملکرد واحد قوای کشور روحیه هم‌افزایی را ایجاد می‌کند و بنیه اقتصادی کشور را به جایی می‌رساند که آسیب‌ناپذیر باشد.

وی به نقش اساسی قوه مجریه اشاره کرد و ادامه داد: من بعید می‌دانم بدون خوب عمل کردن قوه مجریه به جایی بتوانیم برسیم. دولت باید جلوی رانت‌ها را بگیرد و با هرگونه فسادی برخورد کند، اگر دولت بتواند کنترل لازم را داشته باشد مردم نسبت به مسئولین خوشبین خواهند شد و این ارتباط خوب بین دولت و مردم به تقویت اعتماد عمومی منتهی خواهد شد، از طرفی جامعه انتظار دارد کارگزاران به دغدغه‌های آنان رسیدگی کند تا بتوانند با آرامش به فعالیت بپردازند.

دبیرکل جبهه اصولگرایان اصلاح‌طلب در پایان به نقش مردم در تحقق حماسه اقتصادی اشاره نمود و خاطرنشان کرد: مردم اگر دلسوزی و اهتمام دولت در برخورد با اخلالگران اقتصادی را ببینند بصورت خودجوش به صحنه خواهند آمد اما در غیر اینصورت نباید انتظار داشته باشیم مردم بی‌توجهی دولت را ببینند و بازهم پای کار باشند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها