امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65869
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی در جمع خبرنگاران درباره پاداش مدال‌آوران در ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی در جمع خبرنگاران درباره پاداش مدال‌آوران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: ما روشی داریم که طبق مصوبات عمل می‌کنیم اما موضوع این است که بسیاری از این مبالغ محاسبه می‌شود اما پرداخت‌ها مهم است که با تأخیر انجام می‌شود. به عنوان مثال جایزه مسابقه را سکه تعیین کردند اما زمانی که می‌خواستند پاداش را به قهرمانان بدهند به ریال و همان نرخ دو سال پیش حساب کردند. مانند پاداش گوانگجو.

وی درباره اینکه بودجه پیشنهادی شما چقدر بوده اظهار داشت: دوشنبه که خدمت وزیر بودم او قول داد تا فرصت باقیمانده پولی تزریق شود اما عدد مشخص نیست. گلایه اصلی ما از دولت است که چانه ورزش را کوچک گرفته است. هم در لایحه 92 و هم در لایحه 93. بنابراین به نظر می‌رسد ریاست جمهوری باید توجه ویژه‌ای در جهت حمایت از ورزش داشته باشد تا سال آینده حداقل‌های مورد نیاز را انجام دهیم. ما 18 میلیارد تومان درخواست کرده‌ایم اما اینکه چقدر مصوب شود نمی‌دانم. من گفتم اگر به ما 30 میلیارد تومان بدهند تا پایان عمر فدراسیون تیراندازی می‌توانیم خودکفا شویم یعنی با پیش‌بینی‌هایی که داریم از سال 95 خودکفا می‌شویم.

هاشمی در پاسخ به این سوال که نجفی هم‌اکنون هدایت ملی‌پوشان در تپانچه را بر عهده دارد اما به نظر می رسد ملی‌پوشان از این وضعیت راضی نیستند تصریح کرد: نجفی یکی از بهترین مربیان ماست هر کس توانمندی‌ها، محاسن و معایبی دارد ما در بخش تپانچه دو مربی خارجی آوردیم اما توفیق زیادی نداشتیم و آنها نتوانستند آنطور که انتظار داشتیم پیشرفتی را در این رشته ایجاد کنند. ما دنبال این هستیم که فردی را در داخل یا خارج پیدا کنیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر از نجفی ندارید، خاطرنشان کرد: نمی‌گویم نداریم ما همه گزینه‌ها را با هم در نظر می‌گیریم. ممکن است هزینه‌ها قابل تأمین نبوده باشد یا ما یک مربی را مد نظر داشته باشیم اما او نتوانسته باشد به تیم ملی بیاید. کمیته فنی همه افراد را مورد بررسی قرار داده و تصمیم گرفته نجفی تا بازی‌های آسیایی در کنار تیم بماند. از نظر فنی تفاوت زیادی بین مربیان داخلی نداشتیم بنابراین نجفی در حال حاضر بهترین گزینه است.

هاشمی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه ملی‌پوشان تیراندازی از مصاحبه با خبرنگاران خودداری می‌کنند و می‌گویند فدراسیون باید اجازه دهد عنوان کرد: هیچ ابلاغی، دستوری و تصمیمی اتخاذ نشده است. روابط عمومی برای اینکه حداکثر استفاده را داشته باشد به دوستان گفته وقتی می‌خواهید مصاحبه کنید با هماهنگی باشد.

هاشمی در پایان درباره انتخابات فدراسیون تصریح کرد: من خودم در این‌باره پرسیدم که گفتند طبق روال قبلی منتظر نتیجه استفساریه هستیم تا به تناسب آن تصمیم‌گیری کنیم. اینکه انتخابات برگزار شود، سرپرست بگذارند یا تغییراتی ایجاد کنند طبق رویه موجود تا زمانی که فردی مشخص نشده همان فرد قبلی به کارش ادامه می‌دهد.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها