امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65883
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از دیدار روز گذشته تیم استقلال مقابل تیم ملی جوانان امیر قلعه نویی به دفتر ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از دیدار روز گذشته تیم استقلال مقابل تیم ملی جوانان امیر قلعه نویی به دفتر مدیر عامل باشگاه استقلال رفت و جلسه ای را با فتح الله زاده برگزار کرد.

در این نشست که سید مهدی رحمتی، علی امیری، سید مهدی علوی و میرشاد ماجدی در آن حضور داشتند همگی نفرات در خصوص وضعیت تیم استقلال به صحبت پرداختند.

محور اصلی این جلسه این بود که اتحاد در استقلال حفظ شود تا تیم در سه دیدار آینده لیگ قهمان شود.

فتح الله زاده در این جلسه ضمن تشکر از زحمات اعضای تیم به حاضرین گفت: من آز آقای قلعه نویی خواهش می کنم تا با آرامش کامل به کار خود ادامه دهد.

قلعه نویی نیز تاکید کرد: من به استقلال و تیمم ایمان دارم و فقط معتقدم در این شرایط نیاز به آرامش داریم.

به گزارش فارس، فتح الله زاده در این نشست از رحمتی شرایط بازیکنان را جویا شد که رحمتی به عنوان کاپیتان تیم خطاب به مدیر عامل باشگاه گفت:من صحبت های بازیکنان را شنیده ام و انصافا تا حالا چنین اتحادی بین بچه ها ندیده بودم. هر چند آنها مشکلاتی دارند و مشکلاتی بازیکنان را اذیت می کند. مشکلات مالی برای بازیکنان وجود دارد و آنها دوست دارند این مشکلات حل شود.

فتح الله زاده در پاسخ به صحبت های رحمتی گفت: اگر خدا یاری کند من تا قبل از پایان فصل مشکلات مالی را حل می کنم و تصمیم دارم تا قبل از پایان بازی ها به بازیکنان تزریق پول داشته باشم.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تیم استقلال روز 20 اسفند ماه باید در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان به مصاف الریان قطر برود.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار