امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65887
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، در یکهزار و یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای پول و اعتبار در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، در یکهزار و یکصد و هفتاد و سومین جلسه شورای پول و اعتبار در روز سه شنبه مورخ 13/12/92 برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی و رئیس شورای پول و اعتبار تشکیل شد، اساسنامه نمونه بانک‌های تجاری غیردولتی با اصلاحات مورد نظر اعضای شورا به تصویب رسید و جایگزین اساسنامه نمونه پیشین شد.

به موجب مصوبه شورای پول و اعتبار، در این زمینه به بانک‌های مشمول فرصت داده شد، حداکثر تا پایان تیرماه 1393 وضعیت خود را با اساسنامه جدید تطبیق دهند.

در این جلسه، موضوع تشکیل شرکت مدیریت دارایی و بدهی بانک‌ها مطرح شد. اعضای شورا پس از شنیدن نظرات کارشناسان در این رابطه مقرر کردند به منظور اتخاذ تصمیم، گزارش کاملتر و جامع‌تری که در برگیرنده ابعاد مختلف موضوع و شاخص‌های مورد نظر اعضای شورا باشد، تهیه شده و در جلسات آتی شورا مطرح شود.

در این رابطه همچنین مقرر شد بانک مرکزی نسبت به تهیه گزارش جامعی در خصوص مطالبات غیرجاری بانک‌ها اقدام کرده و نتایج آن را در جلسات آینده شورا مطرح کند.

انتهای پیام/آ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها