امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65896
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این کمیته با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این کمیته با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان،  رحمانی فضلی وزیر کشور، ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی و چند کارشناس مرتبط دیگر از هفته آینده شروع به کار می کند.

بررسی ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی واگذاری  استقلال و پرسپولیس با عنایت به اجرای قانون و تصمیمات مجلس محترم و همینطور حفظ منافع علاقمندان و هواداران پرشمار این دوباشگاه در دستور کار این کمیته خواهد بود.

بر اساس این گزارش این کمیته طی هفته آینده در جلساتی تصمیم سازی لازم را در این مورد خواهد کرد و آن را برای اخذ نظر در اختیار معاون اول رئیس جمهور خواهد گذاشت. قرار است تصمیم نهایی در مورد واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بعد از رایزنی این کمیته با دکتر جهانگیری اعلام شود.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها