امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ - 2018 September 21
۱۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 659
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 538
مسعود دریس معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزش مهدویت با عنوان «ره انتظار دوست» ویژه‌ دانشجویان سراسر ...

مسعود دریس معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزش مهدویت با عنوان «ره انتظار دوست» ویژه‌ دانشجویان سراسر کشور، بیان داشت: بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) در 7 سال گذشته موفق به برگزاری دوره‌های آموزش کوتاه مدت معارف مهدویت در سراسر کشور شده است، این مرکز در سال گذشته 105 کانون دانشجویی در سراسر کشور را شناسایی کرده و امید می‌رود امسال به 120 کانون ارتقا یابد.

وی افزود: در سال  91 کانون‌های مهدویت، 17 دوره آموزش معارف مهدویت را در دانشگاه‌های مختلف کشور مانند دانشگاه تهران، علوم پزشکی یزد، علوم پزشکی تهران، دانشگاه بین‌المللی قزوین، دانشگاه خلیج فارس بوشهر، دانشگاه کاشان، دانشگاه کرمان و دانشگاه فرهنگی یزد برگزار کرده است.

دریس با بیان اینکه به طور میانگین نزدیک به هزار نفر تا کنون در این 17 دوره آموزش دیده‌اند، خاطرنشان کرد: این دوره‌ها شامل 5 جلسه 4 ساعته و 14 سرفصل است که با همکاری نهاد نمایندگی ولی فقیه، مرکز تخصصی مهدویت قم و واحد دانشجویی بنیاد مهدی موعود(عج) تشکیل و برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در سال 92 اولین دوره با عنوان «ره انتظار دوست» در حال برپایی است که از تاریخ 22 فروردین شروع به کار خواهد کرد، این دوره هفتمین دوره از دوره‌های سالانه است که ویژه دانشجویان دانشگاه استان تهران برگزار می‌شود.

معاون طرح و برنامه بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) ابراز داشت: قریب به 300 نفر از 15 دانشگاه استان تهران به میزبانی دانشگاه تهران در این دوره شرکت خواهند کرد که در دوره «ره انتظار دوست» اساتیدی نظیر حجج اسلام محسن قرائتی، علیرضا پناهیان، محمود اباذری و روح‌الله شاکری و همچنین حسن عباسی به ایراد سخنرانی در باب مهدویت خواهند پرداخت.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها