امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65939
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «اسلام شهوان»، سخنگوی وزارت کشور دولت حماس در نوار غزه در صفحه فیس بوک خود ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه، «اسلام شهوان»، سخنگوی وزارت کشور دولت حماس در نوار غزه در صفحه فیس بوک خود نوشت که رسانه‌های خبری و مطبوعات نباید دروغ پردازی‌های صهیونیستی درباره توقیف کشتی ایرانی حامل سلاح برای مقاومت فلسطینی در نوار غزه را باور کنند.

الشهوان تاکید کرد که انتشار این خبر از سوی مطبوعات رژیم صهیونیستی با هدف توجیه محاصره نوار غزه صورت می‌گیرد، به ویژه آنکه برخی از سازمان‌ها و نهادهای مردمی و مدنی اروپایی در این اواخر اعلام کرده‌اند که قصد دارند، از طریق دریایی محاصره اعمال شده علیه نوار غزه را بشکنند.

سخنگوی وزارت کشور دولت حماس تاکید کرد که ما این اقدام، را اقدامی بسیار خطرناک از سوی رژیم صهیونیستی برای توجیه محاصره نوار غزه در تمام انواع و اشکال آن نگاه می‌کنیم و این جدای از اقدامی است که دادگاه مصر علیه مقاومت فلسطینی در نوار غزه دست به آن می‌زند.

شهوان توضیح داد: دریا تماما ازسوی نیروی دریایی اسرائیل به روی نوار غزه بسته است و هیچ کشتی نمی‌تواند، به نوار غزه نزدیک شود، چون فورا مورد توقیف نیروی دریایی اسرائیل قرار می‌گیرد.

سایت اسرائیلی روترنت امروز صبح مدعی شد که نیروی دریایی رژیم صهیونیستی یک کشتی ایرانی را در راه غزه توقیف کرده است.

همچنین این سایت اسرائیلی مدعی شده که این کشتی در دریای سرخ توقیف شده است و حامل سلاح‌های پیشرفته و موشک بوده است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار