امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65946
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم تحویل دهی ...

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم تحویل دهی انواع موشک های زمین به زمین، دریایی و پدافندی به نیروهای مسلح گفت: سخنان فرمانده کل قوا مبنی بر اینکه اگر تهدیدات دشمن ذره ای عملی شود ما حیفا و تلاویو را با خاک یکسان خواهیم کرد، چیزی جز اتکا به توانمندی های فرزندان این مرز و بوم نیست، چرا که این قدرت هم اکنون وجود دارد و قابل توسعه است.

وی با اشاره به اینکه قدرت دشمن، یافتن و شکار این موشک هاست، گفت: سیستم های راداری موشک های بالستیک خود را طوری طراحی کرده ایم که رادارگریزند و به هیچ وجه دشمن قادر به انهدام این موشک ها نیست.

سردار دهقان افزود: موشک های بالستیک قیام و فاتح که امروز تحویل نیروهای مسلح شد، از این جمله اند.

وی با بیان اینکه قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران هیچ تهدیدی برای همسایگان نیست، تاکید کرد: همه می دانند قدرت جمهوری اسلامی ایران عامل اصلی ثبات در منطقه است و نیروهای فرامنطقه ای با بهانه ایران هراسی می خواهند حضور خود را در خلیج فارس توجیه کنند، اما باید بدانند ایران همواره آماده مقابله است.

وزیر دفاع تاکید کرد: سامانه های هدایت شونده امروز، قدرت نقطه زنی اهداف را به صورت کاملا دقیق دارد و خطای اصابت آن ها زیر 5متر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها