امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65954
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوال خبرگزاری ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوال خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مبنی بر اقدام دوباره رئیس جمهور آمریکا در تکرار تهدیداتش علیه ایران و موضع دولت ایران در برابر این اظهارات گفت: آنچه در توافقنامه ژنو بین ایران و کشورهای 5 + 1 بود متن توافق شده است که مورد توجه ما قرار دارد  و ما اصلا به اظهارات مطرح شده از سوی طرف مقابل ورود نمی کنیم.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی خود را مغبون می داند تصریح کرد: آمریکایی ها نیز در سخنرانی های خود گفته اند که دوست نداشتند این اتفاق بیفتند ولی کاری از دستشان بر نمی آمده است. 

نوبخت ادامه داد: نتایج مذاکرات، رژیم صهیونیستی ر ا وادار به عکس العمل کرده است.

سخنگوی دولت ادامه داد: دولت مواضع رهبری را مد نظر دارد و تمام کسانی که در دولت مسئولیت دارند نشان دادند که هر وقت کشور دچار تهدید شود برای دفاع از کشور لباس رزم خواهند پوشید. 

وی با بیان اینکه هر کسی بخواهد اقدام خصمانه ای انجام دهد قطعا پشیمان خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما این  موضوع را در زمان خود نشان می دهیم ولی امروز چیزی که در دستان ماست توافقنامه ژنو است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها