امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65960
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با لیاقت بلوچ ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با لیاقت بلوچ دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان و هیأت همراه که صبح امروز صورت گرفت، با ابراز خشنودی از سفر هیأتی از حزب جماعت اسلامی پاکستان به ایران اظهار داشت: بسیار خرسندم که حزب جماعت اسلامی که با همت بنیانگذار هوشمند و متعهد آن تأسیس شده و امروز با درایت مسئولانش به عنوان حزبی موثر و معتبر در حفظ و نشر آموزه‌های غنی اسلامی در میان مسلمانان پاکستان کوشا است.

وی افزود: رابطه نزدیک و برادرانه حزب جماعت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران تاکنون در فهم صحیح آموزه‌های اسلامی، تقویت وحدت و همدلی در میان آحاد مسلمانان و غلبه بر توطئه‌های دشمنان اسلام نقش موثری داشته است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی پس از انقلاب با حضور نمایندگانی از سراسر کشور و از میان همه اقوام و گروه‌های سیاسی و مذهبی به خانه واقعی ملت ایران تبدیل شده و امروزه جمهوری اسلامی ایران نماد مردم‌سالاری دینی در جهان است.

وی با تأکید بر اینکه مهمترین مسئله امروز جهان اسلام وحدت و همبستگی مسلمانان است، بر نقش مهم علما و روحانیان در این زمینه تأکید کرد.

ابوترابی‌فرد در پایان تصریح کرد: همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی با تکیه بر آموزه‌های قرآن با اتحاد و همدلی باید در مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام ایستادگی کنند.

لیاقت بلوچ دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان نیز در همین دیدار با ابراز خرسندی از سفر به جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران به عنوان یک نظام اسلامی قدرتمند که با درایت و تدبیر رهبرانش به خوبی توانسته است مردم سالاری برگرفته از آموزه‌های قرآن و سنت را در کشور پیاده کند، الگوی موفقی برای تمام کشورها، احزاب و جریان‌های اسلامی است.

وی با اشاره به تحولات اخیر در جهان اسلام افزود: دشمنان اسلام تلاش دارند با ایجاد تفرقه و جدایی میان مسلمانان و تضعیف انسجام امت اسلامی سیاست‌های ضد اسلامی خود را اجرا کنند.

دبیرکل حزب جماعت اسلامی پاکستان در پایان این دیدار با محکوم کردن تلاش غرب و آمریکا در اعمال فشار بر ایران، ایستادگی و مقاومت مردم ایران را مورد تقدیر قرار داد./
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها