امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65965
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، مجمع نمایندگان استان همدان در محکومیت اظهارات چهره افراطی فتنه‌گر در جمع اصلاح‌طلبان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، مجمع نمایندگان استان همدان در محکومیت اظهارات چهره افراطی فتنه‌گر در جمع اصلاح‌طلبان استان همدان، بیانیه‌ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: ما نمایندگان استان همدان به پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر صبوری منتقدان بر رفتارها و عملکرد دولتمردان، همواره در صدد ایجاد فضای وحدت و تعامل با دولت اعتدال بوده‌ایم.

این بیانیه می‌افزاید: رئیس جمهور نیز در تمام بیانات خود رعایت خط قرمزها را جزو اولویت‌های دولت تدبیر و امید برشمرده‌اند، اما در روزهای اخیر متاسفانه افرادی به عنوان حامیان دولت اعتدال با مجوز رسمی از مسئولین امنیتی استان در ظاهر اقدام به برگزاری جلسه ای تحت عنوان « موانع دولت تدبیر و امید و راهبردها» کرده‌اند که سخنران مراسم با اظهارات سخیف و فتنه انگیزانه تمام ارزشهای انقلاب را زیر سئوال برده است.

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: این همایش، با توهین‌های مکرر به حکومت ولائی، مراجع عظام تقلید، مجلس خبرگان، شورای نگهبان و خادمین ملت در مجلس شورای اسلامی ارمغانی جزء خرسندی دشمنان و عناصر ضد انقلاب را نداشته است.

در بخش دیگری از این بیانیه عنوان شده: مجمع نمایندگان استان ضمن محکوم کردن این اقدام از دولتمردان استان انتظار دارد فضای خدمتگزاری را غنیمت شمرده و از افراطیون مغرض و منفور مردم دوری جسته و زمینه تکرار چنین جلساتی را به فرصت‌طلبان و پیاده‌نظام دشمن ندهند، بدیهی است در صورت تکرار حوادث مشابه امت حزب‌الله و انقلابی دارالمجاهدین خود طومار فتنه‌گران را خواهند پیچید.

در پایان این بیانیه آمده: ضمن مخالفت با هرگونه فتنه‌انگیزی و افراطی‌گری سیاسی که موجب برهم زدن آرامش جامعه و ایجاد التهاب در افکار عمومی مردم ولایتمدار استان شود، مجدانه خواستار برخورد قانونی و قضائی هستیم.
انتهای پیام/89002/ج/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار