امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65967
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
امرالله شیخانی دبیرکل حزب مردم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سیاست‌ ابلاغی اقتصاد ...

امرالله شیخانی دبیرکل حزب مردم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سیاست‌ ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی راهکارها و راهبردهایی طراحی شود که به طور دقیق بتوان آن را اجرایی کرد.

شیخانی گفت:‌معتقدم اقتصاد مقاومتی حلقه وصل چشم‌انداز 20 ساله است و باید شیوه، فرمول و نحوه اجرا را نوعی طراحی کرد که منطبق با سیاست 20ساله باشد تا بودجه دولت نیز دچار تناقض نشود.

وی تاکید کرد:‌دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی نباید تعجیل کند زیرا این برنامه نیازمند بررسی  و تدوین یک آئین‌نامه دقیق است که باید همه جهات و ابعاد موضوع را مورد توجه قرار دهد.

دبیرکل حزب مردم تصریح کرد: نباید در ابلاغ آئین‌نامه اقتصاد مقاومتی سرعت را فدای دقت کرد، باید آئین‌نامه را طوری طراحی شود که از ابتدای سال 93 سیاسیت اقتصاد مقاومتی در دستورالعمل بودجه قرار گیرد و از شیوه‌های سطحی خودداری کنیم.

شیخانی گفت: اگر دولت به ابلاغ مقام معظم رهبری اهتمام همه جانبه ورزد قطعا در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی موفق خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به نقش دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: دولت اگر قصد مبارزه با مفاسد اقتصادی را دارد ابتدا باید در انتصاب نیروهای انسانی خود دقت کند زیرا اگر با توجه به موازین شرعی و اسلامی افراد را منصوب شوند ماشاهد رشد افرادی مثل خداد و زنجانی ها یا حتی اختلاس در بانک ها نخواهیم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها