امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65972
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله رازینی عضو مجلس خبرنگان در حاشیه پانزدهمین اجلاس دور چهارم مجلس ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله رازینی عضو مجلس خبرنگان در حاشیه پانزدهمین اجلاس دور چهارم مجلس خبرنگان با حضور در جمع خبرنگاران به اهمیت مجلس خبرگان به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: مجلس خبرنگان یکی از نهادهایی است که برای تعیین رهبری برای مواقع نیاز شکل گرفته است که در هر سال دو بار اجلاس برگزار می‌کند و طبعاً اعضای خبرگان بنا به وظیفه خود که باید در همه امور اشراف داشته باشند، وزرا و مسئولین در جلسات خبرگان حاضر شده و گزارش می‌دهند.

وی با بیان اینکه در این دوره از وزارت خارجه آقای عراقچی و از وزارت اقتصاد علی طیب‌نیا در جمع اعضای خبرگان حاضر شدند، خاطرنشان کرد: در این دوره مباحث مفیدی مطرح شد که در راستای پیگیری مسائل کلان از سوی اعضای خبرگان بود.

عضو مجلس خبرگان اقتصاد مقاومتی را یک ضرورت برای کشور خواند و اظهار داشت:‌ اکنون در شرایطی هستیم که باید مسائل کشور را حل کنیم و با توجه به مشکلاتی که در زمان تحریم‌ها با آن روبرو هستیم باید به گونه‌ای عمل کنیم که بتوانیم کشور را به پیشرفت برسانیم.

آیت‌الله رازینی با بیان اینکه تغییر دولت موجب به تأخیر انداختن شعار امسال که همانا حماسه سیاسی و اقتصادی است شده است، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی نوروزی خود بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تأکید کردند که امیدوارم تأکیدات دوباره ایشان موجب جهش اقتصادی شود.

وی در پایان با اشاره به فرهنگ صرفه‌جویی در کشور خاطرنشان کرد:‌ همه باید تلاش کنیم تا کشور را بدون اتکاء به نفت اداره کنیم و با اصلاح روش‌ها متکی به خود باشیم که اگر تحریم شدیم بتوانیم کشور را بدون نفت اداره کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها