امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65977
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری عصر امروز (چهارشنبه) ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری عصر امروز (چهارشنبه) در حاشیه اختتامیه پانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران توضیحاتی را در مورد اجلاس دو روزه خبرگان رهبری ارائه کرد.
وی افزود: آقای طیب‌نیا وزیر اقتصاد توضیحات خوبی را از روند کاری که در کشور آغاز شده است و بعد از نقطه نظرات مقام معظم رهبری و اقداماتی که دولت در مورد اقتصاد مقاومتی انجام می‌دهند توضیحات خوبی ارائه شد.
آیت‌الله حسینی‌بوشهری به گزارش عراقچی معاون وزیر امور خارجه در نشست روز نخست پانزدهمین اجلاس خبرگان رهبری اشاره و تصریح کرد: نقطه‌نظرات آقای عراقچی نحوه اقدام مشترکی که (توافقنامه) دادند و زوایایی از بحث که برای اعضای خبرگان داشتند وی پاسخ دادند.
وی تأکید کرد: باید همه کمک کنیم که عزیزان در دیپلماسی بتوانند از حقوق هسته‌ای ما به خوبی دفاع کنند و دل ملت‌مان را شاد کند.
این عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس که آیا آقای طیب‌نیا در مورد سبد کالا نیز توضیحاتی را به خبرگان رهبری داد یا خیر، گفت: بله، آقای طیب‌نیا در موضوع سبد کالا توضیحاتی را داد که البته رئیس جمهور در مورد نقیصه سبد کالا توضیحاتی را از قبل ارائه داده‌اند.
آیت‌الله بوشهری اضافه کرد: البته در مورد سبد کالا قرار نبود توضیحات زیادی در این خصوص داده شود بنابراین آقای طیب‌نیا به صورت اشاره از کنار آن عبور کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی از اظهارنظرها در داخل موجب تحریک طرف بیرونی می‌شود، نظر شما چیست، گفت: بالاخره این یک اصل اساسی است که ما طبیعتا باید هوشمندانه با مسائل برخورد کنیم و در عین حال که واقعیت‌های جامعه ما نیز باید بیان شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: ما نباید کاری کنیم که سوژه‌ای به دست دشمن بیفتد و این یک اصل اساسی است اما باید نسبت به امکانات، قدرت و توانمندی کشور به گونه‌ای به دشمنان بفهمانیم که این ملت، ملت ضعیفی نیست و در اوج تحریم‌ها در اوج توانمندی بوده است و به این توانمندی خود نیز ادامه خواهد داد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها