امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65979
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله جزایری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز ...

به گزارش خبرنگار احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله جزایری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز (چهارشنبه)در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که برخی‌ها می‌گویند حضرت امام به دلیل شرایط بحث جمهوریت را مطرح کرده‌اند اظهار داشت: ما نظرات حضرت امام را ناگزیر باید از پیام‌ها و کلمات خود حضرت امام (ره) دریافت کنیم بنابراین راوی‌گری نداریم.

وی افزود: آنچه که در پیام‌ها و سخنان حضرت امام(ره) به صراحت بیان شده است، جمهوری اسلامی بود و اگر یادتان باشد حضرت امام(ره)در خصوص جمهوری اسلامی نیز فرمودند نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیشتر و این به این دلیل بود که نهضت آزادی‌ها پیشنهاد کرده بودند که بگوییم جمهوری دموکراتیک اسلامی با حضرت امام مخالفت کردند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: آنهایی که می‌گویند حضرت امام به جمهوریت اعتقاد نداشته برای اثبات سخنان خود سند و دلیل بیاورند چرا که اینگونه نمی‌شود و این خلاف حقوق بشر است چرا که باید هر کسی برای سخن خود دلیلی داشته باشد.

آیت‌الله جزایری در مورد اقتصاد مقاومتی نیز گفت: اعضای خبرگان رهبری در مورد کلیت اقتصاد مقاومتی بحث و گفت‌وگو کردند و باید پیگیری شود اقتصاد مقاومتی در حد شعار و تبلیغ نباشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها