امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 65995
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 60
یحیی رحمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: طی ایام عید نوروز 11 قاضی کشیک و 20 مورد کشیک شورای حل اختلاف در استان زنجان آماده ...

یحیی رحمتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: طی ایام عید نوروز 11 قاضی کشیک و 20 مورد کشیک شورای حل اختلاف در استان زنجان آماده ارائه خدمات هستند.

وی با اشاره به اینکه 18 پایگاه امداد خودرویی نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته طی ایام عید به متقاضیان خدمات مورد نظر را ارائه می‌دهند، تصریح کرد: 15 شرکت بیمه‌ای نیز در طول ایام عید فعال هستند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان در مجموع 140 هزار بروشور و کتابچه بین مسافران و گردشگران توزیع می‌شود، اضافه کرد: 18 موزه و سایت موزه نیز در استان آماده استقبال از مسافران نوروزی هستند.

رحمتی با اشاره به اینکه 130 ناظر افتخاری و 62 بازرس در زمینه نظارت بر واحدهای صنفی مختلف استان زنجان طی ایام عید فعالیت خواهند داشت، بیان داشت: مجموع ناظرینی که با ستاد هماهنگی خدمات سفر همکاری می‌کنند 393 نفر اعلام شده است.

* برگزاری هشت نمایشگاه صنایع‌دستی در زنجان

این مسئول با بیان اینکه در مجموع در طول تعطیلات نوروزی 400 ساعت جشن و جشنواره در استان برگزار می‌شود، ادامه داد: هشت نمایشگاه صنایع‌دستی در اماکن پر بازدیدکننده استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری زنجان در سال‌جاری به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران و گردشگران، پارک ملت را به عنوان کمپ اصلی در نظر گرفته، بیان داشت: چادرهایی نیز برای استقرار مسافران آماده شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان امکانات مختلفی از جمله نانوایی و لباسشویی در پارک ملت زنجان مستقر می‌شود، افزود: همه جایگاه‌های سوخت در طول ایام عید فعال خواهند بود.

رحمتی با اشاره به اینکه 20 باب از اماکن ویژه اقامه نماز در ایام عید آماده ارائه خدمات هستند، اذعان داشت: به منظور عملیاتی کردن برنامه‌های پیش‌بینی شده کمیته‌هایی برای ستاد هماهنگی خدمات سفر از جمله کمیته‌های فرهنگی و امور نمایشگاهی، کمیته حراست و... تعیین شده است.

انتهای پیام/73006/ن30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها