امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66008
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
فاطمه آلیا در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: شورای نگهبان در مورد بیمه زنان خانه‌دار با اختصاص ردیف بودجه به این موضوع مخالفت کرد که البته دلیل ...

فاطمه آلیا در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: شورای نگهبان در مورد بیمه زنان خانه‌دار با اختصاص ردیف بودجه به این موضوع مخالفت کرد که البته دلیل این مخالفت این بود که باید هر سال بودجه‌ای برای این موضوع در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: دولت باید سریعتر لایحه‌ای را برای تأمین بودجه سال آینده به مجلس ارائه دهد تا این موضوع فراموش نشود.

آلیا با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی وزیر رفاه مبنی بر اینکه امسال بخشی از زنان خانه‌دار تحت پوشش بیمه‌ای قرار گرفته‌اند، گفت: باید وزیر رفاه توضیح دهد که اگر امسال بخشی از زنان خانه‌دار را تحت پوشش بیمه‌ای قرار داده‌اند برای سال‌های آینده چه برنامه‌ای دارد.

وی افزود: چون انجام یک‌سال بیمه برای عده‌ای نمی‌تواند مشکلی را از زنان خانه‌دار حل کند و باید برای سال‌های متمادی ادامه داشته باشد.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین در خصوص طرح سؤال از وزیر رفاه گفت: این موضوع همچنان به قوت خود در دستور کار مجلس قرار دارد و امیدوار هستیم ظرف دو هفته آینده سؤال از وزیر رفاه در خصوص بیمه زنان خانه‌دار در صحن مطرح شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها