امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66013
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به برخی ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به برخی اظهارنظرها در زمینه احیای انجمن صنفی منحله روزنامه‌نگاران، اظهار داشت: سؤال اصلی این است که سردمداران این انجمن هم‌اکنون کجا هستند؟ آیا در ایرانند یا خارج از کشور؟

وی با بیان اینکه این سؤال مهمی است که باید به آن پاسخ داده شود، افزود: باید برای دولت و ملت ایران مهم باشد که این افرادی که دور یکدیگر جمع شده و انجمن صنفی روزنامه‌نگاران را تشکیل داده بودند، هم‌اکنون کجا هستند،؟

نماینده تهران در مجلس در ادامه یادآور شد: دومین سؤال این است که عملکرد این افراد چگونه بوده است؟ طبق اسناد و مستنداتی که وجود دارد، مسئولان این انجمن عمدتاً‌ در زمینه تهاجم فرهنگی علیه ملت ایران تلاش و در راستای ترویج غرب‌زدگی اقدام می‌کردند و فعالیت آنان بیشتر برای کمک به اهداف دشمنان ملت ایران بوده است.

سلیمانی در پایان با بیان اینکه احیای دوباره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران خواست ملت ایران نیست، تصریح کرد: اگر در غرب فردی علیه نظام آن کشور اقدامی انجام دهد، بلافاصله با وی برخورد و او را اخراج می‌کنند، در حالی که ایران اسلامی چنین کاری انجام نداده است، باید پرسید مسئولان انجمن صنفی روزنامه‌نگاران با آن پرونده قطور خیانت‌آمیزشان چطور رویشان می‌شود دوباره بازگردند؟!!

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها