امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66015
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، ظهر امروز شورای معاونان مدیریت شهری جنوب شرق تهران با حضور حسین زارع صفت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، ظهر امروز شورای معاونان مدیریت شهری جنوب شرق تهران با حضور حسین زارع صفت مدیر عامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران برگزار و برنامه‌های استقبال از بهار به‌ویژه اسکان مسافران نوروزی و گردشگری شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه جنوب شرق تهران به جهت مساحت زیاد و پیشانی ورودی شرق تهران برای ما حائز اهمیت است، گفت: گردشگری نوروزی با در نظر گرفتن جنبه مذهبی به دلیل تقارن با ایام فاطمیه و برای مسافران گذری و رسیدگی به محرومان با استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی برنامه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری در بحث رسیدگی به محرومین از بسیاری از سازمان‌های حمایتی جلوتر است، اظهار امیدواری کرد: با تشکیل ستاد گردشگری در منطقه برنامه‌های مناسبی در زمینه حمل و نقل، خدماتی، کنترل عملکرد، اطلاع‌رسانی و ... اجرا می‌شود.

ابراز امیدواری برای اجرای برنامه‌های شایسته‌ای برای شهروندان و مسافران نوروزی

مدیر شهری جنوب شرق تهران ضمن تشکر از حضور مهندس زارع‌صفت مدیر عامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی در منطقه اظهار امیدواری کرد با برقراری تعاملات لازم با سازمان برنامه‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای مناسب و شایسته‌ای را برای شهروندان و مسافران نوروزی فراهم کنیم.

علی‌اکبر انجمنی با اشاره به اهمیت بزرگراه امام رضا(ع) به‌عنوان ورودی شرق تهران و مسیر تردد مسافران افزود: در طرح استقبال از بهار 93 با هدف خدمات‌رسانی مطلوب، آراستگی نمای شهری، توسعه فضای سبز و ساماندهی حاشیه بزرگراه امام رضا (ع) به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

وی همچنین با اشاره به اینکه برنامه‌های اجتماعی در سرلوحه فعالیت‌های طرح استقبال از بهار قرار گرفته است، افزود: در این زمینه نواحی سه، چهار، شش، هفت و هشت به‌صورت مستقیم فعال شده و بقیه نواحی نیز معین خواهند بود.

انتهای پیام/2462/ع30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها