امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66017
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
حسین انواری، سرپرست کمیته امداد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص زمان توزیع کمک‌های مردم به ...

حسین انواری، سرپرست کمیته امداد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص زمان توزیع کمک‌های مردم به نیازمندان اظهار داشت: کمک‌های نقدی بلافاصله و تا دو روز دیگر توزیع می‌شود چرا که شبکه شناسایی شده و نیاز مشخص است و این کمک‌ها به تهران انتقال نمی‌یابد و در هر شهرستانی توزیع خاص خودش را دارد.

وی درباره کمک‌های کالایی افزود: فقط توزیع کمک‌های کالایی زمان می‌برد و اگر این کالاها نو بوده و مشخصات آن نوشته باشد نیاز به تفکیک دارد؛ البته تا قبل از سال نو به دست نیازمندان می‌رسد ولی اگر کالایی مستعمل باشد آن را توزیع نمی‌کنیم بلکه این کالاها را قیمت‌گذاری کرده و خودمان خریداری می‌کنیم و پول آن را به حساب نیازمندان واریز می‌کنیم.

انواری گفت: سال گذشته در جشن نیکوکاری در آموزش و پرورش 14 میلیارد‌ تومان کمک جمع‌آوری شد و در کل نیز میزان کمک 40 میلیارد تومان بود و امسال پیش‌بینی می‌کنیم 70میلیارد تومان کمک جمع‌آوری شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار