امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66029
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، غلامرضا تاج‌گردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گچساران، غلامرضا تاج‌گردون، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش نکاتی را در خصوص پاداش مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد متذکر شده، که یک نسخه از این نامه به دفتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در گچساران ارسال شده است.

در این نامه آمده است:

بردار گرامی جناب دکتر فانی

وزیر محترم آموزش و پرورش

با سلام و احترام:

تاکنون نسبت به پیگیری پاداش مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد اقدام لازم و بایسته توسط وزارت آموزش و پرورش صورت نپذیرفته که در صورت عدم اقدام، اینجانب و دیگر نمایندگان ناگریز به انجام تکالیف قانونی خود خواهیم بود و موضوع را از طریق محاکم قضایی پیگیری خواهد کرد.

پیرو مذاکرات و مکاتبات متعدد در خصوص پاداش مناطق محروم فرهنگیان متاسفانه اقدام لازم و بایسته توسط آن وزارتخانه صورت نپذیرفته است؛ روند کار مجدد به استحضار می‌رسد و درخواست اقدام عاجل دارد که در صورت عدم اقدام، اینجانب و دیگر نمایندگان ناگریز به انجام تکالیف قانونی خود هستیم.

-در سال‌های گذشته وزارتخانه دلیل عدم پرداخت فرهنگیان عزیز مناطق محروم را نبود اعتبار دانستند که این موضوع در بودجه 92 و با پیشنهاد اینجانب و جمعی، 2 هزار میلیارد ریال به این امر اختصاص داده شد.

-مراحل کارشناسی احکام صورت پذیرفت و مستندات در اختیار مسئولان ذیربط قرار گرفته است.

-تخصیص به دستگاه مربوطه ابلاغ شد و متأسفانه آن وزارتخانه تلاشی در جهت دریافت تخصیص به عمل نیاورده است.

-در این مدت هرچه تلاش کردیم نتیجه نداد و متأسفانه در یکی دو هفته گذشته معاونت پشتیبانی آن وزارتخانه با بی‌احترامی این موضوع مهم را بی‌اهمیت تلقی کرده و سرباز می‌زند.

-فرهنگیان استان به اعتماد نمایندگان مجلس و مسئولان استان امیدوار و دست به اعتراض نزده‌اند.(البته تاکنون).

-اکنون وظیفه دارم در صورتی‌که در هفته آینده موضوع پرداخت آغاز نگردد ضمن انجام تکالیف قانونی نسبت به طرح موضوع در محاکم قضایی اقدام نمایم.

ارادتمند

غلامرضا تاج‌گردون

انتهای پیام/82014/ش/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها