امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66044
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزاش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری المنار، محمد بن راشد حاکم دبی با صدور فرمانی ورود اعضای جمعیت معارض الوفاق ...

به گزاش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری المنار، محمد بن راشد حاکم دبی با صدور فرمانی ورود اعضای جمعیت معارض الوفاق بحرین را به داخل این کشور ممنوع اعلام کرده است.

این تصمیم امارات بعد از آن صادر شده است که یک افسر بحرینی بر اثر انفجاری که در منطقه السنابس واقع در غرب منامه پایتخت بحرین روی داد کشته شد. 

در همین رابطه سایت مراة البحرین، در اشاره به این تصمیم امارات گفته است که دو خانواده آل مکتوم و آل خلیفه در امارات و بحرین پس از ازدواج ناصر فرزند پادشاه بحرین (که در شکنجه زندانیان سیاسی بحرین دست داشته است) با دختر محمد بن راشد در سال 2008 پیوند مستحکمی پیدا کرده‌اند.

همچنین ضاحی خلفان رئیس پلیس سابق دبی خواستار ارسال 1000 سرباز اماراتی به بحرین شده بود و مدعی شده بود که نیروهای حزب الله عاملان انفجار سنایس را آموزش داده است. 

در همین رابطه 3 سال پیش امارات 500 سرباز این کشور را برای کمک به نیروهای بحرینی در سرکوب اعتراضات مردمی به این کشور اعزام کرده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها