امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66065
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در لاهور، چوهدری محمد سرور، فرماندار ایالت پنجاب با شرکت در مراسم بزرگداشت سربازانی که ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در لاهور، چوهدری محمد سرور، فرماندار ایالت پنجاب با شرکت در مراسم بزرگداشت سربازانی که در راه مبارزه با تروریسم دچار نقص عضو شده‌اند، به خبرنگاران در لاهور گفت که آمریکا، انگلیس و برخی از کشورهای اروپایی در نا‌امنی پاکستان دست دارند.

وی افزود: باوجودی که شبه‌نظامیان عنوان می‌کنند آمریکا دشمن اصلی آن‌ها است اما با انجام عملیات‌های تروریستی از ارتش و مردم پاکستان انتقام می‌گیرند.

محمد سرور تأکید کرد: طالبان به بهانه دست نداشتن در عملیات‌های تروریستی اخیر نمی‌توانند خود را تبرئه کنند و اگر آن‌ها برای صلح با پاکستان جدی هستند بایستی عملیات‌های تروریستی را محکوم و ارتباط خود را با آمریکا و انگلیس قطع کنند.

در پایان این مراسم بزرگداشت، فرماندار ایالت پنجاب، هدایایی به سربازان ارتش که در راه مبارزه با تروریسم دچار نقص عضو شده‌اند تقدیم کرد و از تلاش‌های آن‌ها برای کاهش جرم و جنایت در کشور تشکر کرد.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها