امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66125
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در این بازدید علاوه بر دکتر کامیاب- مدیر عامل سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در این بازدید علاوه بر دکتر کامیاب- مدیر عامل سازمان زیباسازی- مهندس نیلی معاون فنی و طراحی شهری سازمان و همچنین مهندس برزگر مدیر اداره نورپردازی این سازمان حضور داشتند.

اتابک نادری مدیر مجموعه تئاترشهر در این بازدید ضمن ارائه طرحی جامع در جهت بهسازی حریم پیرامونی مجموعه تئاترشهر به ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخت و افزود: متناسب سازی حریم تئاترشهر یکی از ضروریاتی است که خوشبختانه اعضای شورای شهر و مسئولین ارشد شهرداری تهران نسبت به این مهم تاکید داشتند و تا به امروز قول های زیادی داده شده است. امیدوارم حضور جنابعالی مقدمه اجرایی شدن این وعده ها باشد.

دکتر کامیاب نیز با همراهی و تایید صحبت های نادری افزود: تئاترشهر برای ما مهم است و هر اقدامی که باید در حفظ و متناسب سازی حریم تئاترشهر انجام شود از ضروریاتی است که باید با یک نگاه جامع و اصولی اجرایی شود.

در این بازدید قرار شد تیم فنی مشترکی  متشکل از مشاورین فنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاوران متخصص سازمان زیباسازی شهرداری تهران طرح ارائه شده را ارزیابی و نظر کارشناسی  خود را ارائه کنند.

در طرح بهسازی حریم پیرامونی تئاترشهر تعویض و متناسب سازی نیمکت های موجود در این فضا، استفاده از تندیس های مشاهیر تئاتر ایران، استفاده از مجسمه های متناسب شهری، نورپردازی جامع مجموعه تئاترشهر، نصب تلویزیون های شهری جایگزین بیلبوردهای تبلیغاتی تئاتر  و ... دیده شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها