امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66139
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید مجیدی کارگردان نام‌آشنای ایرانی هفت سال پیش نسبت به ساخت فیلم محمد(ص) ...

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید مجیدی کارگردان نام‌آشنای ایرانی هفت سال پیش نسبت به ساخت فیلم محمد(ص) اقدام کرد. بدین ترتیب پس از نگارش فیلمنامه‌ای در 200 سکانس به کمک کامبوزیا پرتوی و با همکاری حمید امجد، مراحل پیش‌تولید انجام شد و فیلم در خرداد 1390 پروانه ساخت گرفت.

او ساخت فیلم خود را در سکوت خبری آغاز کرد و این فیلم علاوه بر شهرک سینمایی نور (در حوالی شهر قم)، در شهرهای کرمان و عسلویه نیز جلوی دوربین رفت تا تمام سکانس‌های آن فیلمبرداری شود، جز یک سکانس که امکان فیلمبردای آن در ایران مهیا نبود.

مجیدی برای تصویرکردن لشکرکشی «ابرهه» (با بازی آرش فلاحت‌پیشه) به مکه و حمله پرندگان به سپاهش، نیاز به کشوری داشت که فیل در آن به وفور یافت شود، به همین منظور با هندی‌ها مذاکره کرد اما هندوستان ـ که به سرزمین هزار ادیان مشهور است ـ با این کار مخالفت کرد و سرانجام مجیدی صحنه‌های مربوط به این حادثه تاریخی را در قاره آفریقا جلوی دوربین برد.

در ادامه و برای نخستین بار، خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فیلمی از آخرین روزهای فیلمبردای پروژه عظیم «محمد(ص)» منتشر می‌کند. این فیلم مربوط به خرداد امسال در منطقه زبولا واقع در کشور آفریقای جنوبی است.

ببینید

دانلود کنید

 

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها