امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66150
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: 56
 مجید متقی فر عضو جبهه پایداری در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به طرح سوال معاون اول رئیس ...

 مجید متقی فر عضو جبهه پایداری در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به طرح سوال معاون اول رئیس جمهور درباره هدفمندی یارانه ها در فیسبوک، اظهار داشت: طرح هدفمندی یارانه ها یک طرح ملی است که با اجماع اجتماعی مردم به مرحله اجرا درآمده است و مصوبه مجلس است، طرح سوال درباره این موضوع در شبکه های مجازی اشتباه است و اینطور القاء می کند که دولت قصد جدی برای اجرای فاز جدید هدفمندی یارانه ها را ندارد و با این اقدامات به دنبال مقدمه چینی است.

وی افزود: گروه های ضد انقلاب و سلطنت طلب در شبکه های مجازی فعال هستند و قرار گرفتن نام مسوولین در کنار این جریانات باعث مشروعیت بخشی به افرادی خواهد شد که با ماهیت جمهوری اسلامی مشکل دارند. مردم وقتی می‌بینند مسوولین قوانین را زیرپا میگذارند این سوال را مطرح می‌کنند که آیا اعضای دولت به این شبکه اعتماد می کنند.

 متقی فر با بیان اینکه عده ای اندک نمی توانند نماد کل جامعه باشند، بیان کرد: مردم در کوچه و بازار حضور دارند و دسترسی به آن ها بسیار ساده است اما کسانی که در فیسبوک حضور دارند عده کمتری هستند پس باید بجای اینگونه روش‌ها به مردم مراجعه کرد.

وی با اشاره به اینکه دولت می گوید تشخیص فقیر از غنی مشکل است و میخواهد طرح ملی هدفمندی را اجرا نکند، خاطرنشان کرد: ملاک اصلی دولت باید شناسایی افراد پردرآمد باشد نه اینکه اظهار کنند شناسایی مشکل است و بخواهند با این جملات وانمود کنند اجرای هدفمندی یارانه ها مشکل است و باید آن را به تاخیر انداخت.

عضو جبهه پایداری با انتقاد از اجرای طرح سبد کالا، تصریح کرد: دولت باید سیاست جبرانی مناسب تری را برای اقشار کم درآمد در نظر بگیرد. در طرح سبد کالا روستاییان بی بهره ماندند و بسیاری از کارگران نیز نتوانستند این سبد را دریافت کنند، دولت باید بجای بهانه گیری طرحی را اجرا کند که اقشار کم درآمد از حمایت برخوردار شوند و نگرانی نداشته باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها