امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66159
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نظرسنجی‌ها طی ماه‌های گذشته بر روند نزولی عملکرد باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا و میزان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نظرسنجی‌ها طی ماه‌های گذشته بر روند نزولی عملکرد باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا و میزان محبوبیت وی از نگاه عموم مردم تأکید کرده‌اند؛ نتایج یک نظرسنجی جدید، اما نشان داده میزان اقبال عمومی به اوباما حتی از گذشته هم کمتر شده است.

نتایج نظرسنجی خبرگزاری آمریکایی فاکس‌نیوز نشان می‌دهد نرخ تأیید عمومی رئیس جمهوری آمریکا برای اولین بار به کمتر از 40 درصد رسیده است. تنها 38 درصد از افراد شرکت‌کننده در این نظرسنجی عملکرد اوباما را مورد تأیید قرار دادند، در حالی که 54 درصد دیگر عملکرد وی را تأیید نکردند.

نرخ تأیید اوباما در نظرسنجی‌های ماه ژانویه و فوریه همین خبرگزاری 42 درصد بود.

تصور می‌شود که چهره‌ی اوباما پس از مشکلاتی که در اجرای قانون خدمات درمانی در آمریکا به وجود آمد مخدوش شده است؛ همچنین بهبود اندک اقتصاد آمریکا که روندی خلاف وعده‌های انتخاباتی اوباما دارد نیز از جمله عوامل اثرگذار در این امر بوده استو

رئیس جمهور آمریکا در ماه نوامبر 2013 از مردمی که برنامه‌های خدمات درمانی خود را به خاطر قانون خدمات درمانی او از دست داده‌اند عذرخواهی کرد.

اوباما در آن زمان گفت: «متاسفم که آن‌ها به خاطر تضمین‌های من در این وضعیت قرار گرفتند.»

نمایندگان جمهوری‌خواه کنگره پس از انتشار گزارشی نومیدکننده که نشان می‌داد اقتصاد آمریکا در ماه ژانویه تنها 113 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده روند انتقاد از اوباما را شدت بخشیدند. 

جمهوری خواهان برنامه‌ خدمات درمانی اوباما را علت افزایش اندک اشتغال در آمریکا می‌دانند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها