امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6617
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر حسین ولیوند فرمانده دانشگاه فرماندهی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر حسین ولیوند فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش با اعلام این خبر افزود: انتشارات دافوس در نمایشگاه امسال با 18 عنوان کتاب جدید از جمله کتاب "تصمیم‌سازی و تصمیم گیری در محیط نظامی"، "روش تحقیق در علوم نظامی"،"عملیات روانی" و "راهبردهای مدیریت منابع انسانی" شرکت نموده است و درصدد هستیم تا در سال آتی  و در راستای شعار انتشارات دافوس که کیفی‌سازی کتاب است،  40 عنوان کتاب کیفی جدید تولید و منتشر کنیم.

ولیوند درخصوص ارزیابی خود از بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تصریح کرد: نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته از رشد کمی کمتری برخوردار بود و به نظر می‌رسد مشکل خرید کاغذ و گرانی آن، یکی از دلایل این اتفاق باشد.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش خاطرنشان کرد: با وجود مشکل پیش آمده، انتشارات دافوس توانست امسال، هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی، رشد چشمگیری را تجربه کند، به‌طوری که تعداد کتاب‌های منتشر شده در 20 سال گذشته برابر است با تعداد آثاری که ما در سال 1391 منتشر کردیم.

ولیوند ارتباط دانشگاه دافوس با ناشران خصوصی را مطلوب توصیف کرد و گفت: با ناشران مختلف ارتباط خوبی گرفته‌ایم و در نمایشگاه نیز به‌دنبال تعامل بهتر با دیگر ناشران بخش خصوصی هستیم کما این‌که در تلاش هستیم ارتباط مناسبی را با نویسندگان مطرح و خوش ذوق به منظور نگارش آثاری در حوزه راهبرد‌های نظامی برقرار کنیم.

وی درپایان از ترجمه آثار منتشره دافوس به زبان‌های انگلیسی و عربی خبر داد و در این‌باره اظهار داشت: کتاب‌هایی که تاکنون از سوی انتشارات دافوس منتشر شده از محتوای بسیار خوبی برخوردار است و به همین حیث قابلیت ترجمه برای کشور‌های دیگر را دارد که تعدادی از این آثار در سال جاری به زبان‌های انگلیسی و عربی ترجمه می‌شود و روانه بازار نشر خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها