امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66190
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۰
تعداد بازدید: 48
ابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم آباد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری  فارس با ...

ابراهیم آقا محمدی نماینده مردم خرم آباد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری  فارس با اشاره به تشدید اختلاف بین کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، گفت: احضار سفرای عربستان، امارات و بحرین از دوحه و هشدار سعودی‌ها به قطر نشان می‌دهد که اختلاف بین کشورهای حاشیه خلیج فارس بسیار جدی است.

وی با بیان اینکه برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس برای تعیین سرنوشت مردم سوریه برنامه ریزی کرده بودند، تصریح کرد: اینها تصورشان سقوط قطعی سوریه بود اما امروز دولت و ملت سوریه تهدیدات را خنثی کرده و قدرت‌مند تر از گذشته شده‌اند؛ به نظر می‌رسد موفقیت دولت سوریه در مقابل تروریست‌ها مهمترین علت اختلاف در شورای همکاری خلیج فارس است.

نماینده مردم خرم آباد با بیان اینکه قطر و عربستان برای آینده سوریه اختلاف داشتند اما امروز یکدیگر را عامل شکست در سوریه می‌دانند، خاطر نشان کرد: آمریکا مدام بازیگران خود را در منطقه تغییر می‌دهد؛ در گذشته آمریکا، قطر را ابزار خود در سوریه و منطقه قرار داده بود اما امروز به دیگر کشورها امیدوارتر است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار