امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66205
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۲۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در حاشیه مراسم درختکاری که در کمپ تیم‌های ملی انجام شد در جمع خبرنگاران اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در حاشیه مراسم درختکاری که در کمپ تیم‌های ملی انجام شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به برنامه‌هایی که داشتیم امروز هم مراسم درختکاری در دستور کار ما قرار داشت. بالاخره باید قبول کنیم که دیگران کاشتند و ما برداشت کردیم و حالا ما کاشتیم تا دیگران برداشت کنند، البته از شهردار عزیز خواسته‌ام در کمپ تیم‌های تیم ملی درخت‌های خرمالو بکارند تا سبز شوند و زمستان‌ها دور هم دیگر خرمالو بخوریم البته امروز به همین درخت چنار رضایت دادیم، ما درخت می‌کاریم و اصلاً چنار و خرمالو فرقی ندارد.

وی در مورد شکست تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل گینه نیز یادآور شد: به نظر من مقابل گینه خوب بازی کردیم و دیدار تدارکاتی خوبی بود، هنوز دست خودمان را برای حریفان رو نکرده‌ایم، مطمئن باشید تیم ما برای آینده با قدرت آماده می‌شود. بازی با گینه شروعی بود برای سایر بازی‌های تدارکاتی و مطمئن باشید ما روز به روز بهتر خواهیم شد. شخصاً با توجه به ایده کارشناسان معتقدم نسبت به دوره قبل مصمم‌تر و جدی‌تر هستم و مطمئن باشید در بازی‌های بعدی خود را برای دیدار مقابل نیجریه آماده می‌کنند.

کفاشیان در پاسخ به سؤالی که فدراسیون جهانی فیفا از ایران درخواست کرده تا حکم محسن قهرمانی برای آنها ارسال شود، گفت: شاید حرف‌هایی باشد اما من از این موضوع بی‌اطلاعم. ما امروز آمدیم درخت بکاریم پس بهتر است آنهایی که بلد نیستند درخت بکارند را زیر سؤال ببریم. اگر نامه‌ای در مورد قهرمانی ارسال شود ان‌شاءالله آن را خواهیم دید اما راستش را بخواهید تا الان به خاطر بازی‌های تیم ملی وقت نکردم نامه را ببینم و آن را بخوانم، واقعاً در مورد قهرمانی نامه‌ای آمده؟ اگر آمده خواهشاً یک نسخه رونوشت آن را بدهید که من هم آن را ببینم، یا لطفاً به ما بگویید چه کسی از فدراسیون به شما این حرف را زده‌؟ من نامه‌ای ندیدم و اگر دیدم درباره این موضوع توضیح می‌دهم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها