امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6622
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 112
محمدحسین یادگاری رئیس جهاد دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: کاندیداهای ریاست جمهوری ...

محمدحسین یادگاری رئیس جهاد دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: کاندیداهای ریاست جمهوری باید با دید خدایی وارد عرصه انتخابات شوند و از هوا و هوس منصب بپرهیزند تا هرج و مرج در میان کاندیداها و هواداران آنها ایجاد نشود.

وی افزود: اگر کاندیداها از قانون تبعیت کنند با راه‌اندازی کارناوال‌ها در سطح شهر سبب ایجاد هیجان کاذب و ناامنی نمی‌شوند.

یادگاری ادامه داد: بهترین شور و هیجان سیاسی کشور را در روز 22 بهمن سال گذشته مشاهده کردیم که ملت و مسئولان کشور با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و در راه خدا در صحنه حاضر شدند که یک حضور حداکثری با هیجان را شاهد بودیم.

رئیس جهاد دانشگاهی گفت: اگر کاندیداها نگاه دینی و مذهبی داشته باشند نیاز به حضور خواننده‌ها و راه‌اندازی کارناوال‌ها برای ایجاد هیجان نیست.

وی با اشاره به تکثر کاندیداها برای ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تا امروز 366 کاندیدا ثبت‌نام کردند که 12 نفر از آنها نیز خانم هستند در حالیکه کاندیداها باید حداقل شرایط اولیه ثبت‌نام را رعایت کنند، یک کاندیدای ریاست جمهوری باید رجل سیاسی مذهبی بوده، سابقه کار اجرایی و توانایی مدیریت داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها