امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66237
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده بررسی طرح یک‌فوریتی اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان را ادامه می‌دهند.

همچنین رسیدگی به طرح نحوه تأمین غیرنقدی پیمانکاران پروژه‌های عمرانی حمل و نقل و آب و فاضلاب، رأی‌گیری طرح ارزیابی زیست‌محیطی ایران و رأی‌گیری طرح تعیین وظایف سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

لایحه یک‌فوریتی تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور هفته بعد در کمیسیون عمران پارلمان مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به منظور پاسخگویی به سؤالات مهرداد بذرپاش نماینده تهران و یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر در کمیسیون عمران حاضر می‌شود.

روز سه‌شنبه نیز عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور با حضور در این کمیسیون پاسخگوی سؤالات مقداد نجف‌نژاد نماینده بابلسر، ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و حمیدرضا پشنگ نماینده خاش و میرجاوه خواهد بود.

کارگروه بنادر کمیسیون عمران روز دوشنبه آتی رسیدگی به طرح جلوگیری از پرداخت دموراژ (خسارت تأخیر) به کشتی‌ها را ادامه می‌دهد.

کارگروه مسکن و شهرسازی کمیسیون مذکور نیز رسیدگی به طرح رونق در ساخت و ساز و تسهیل صدور پروانه ساختمانی در شهرها را ادامه می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها