امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66253
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، ابوالحسن فیروزآبادی بعد از ظهر امروز در آئین افتتاح مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، ابوالحسن فیروزآبادی بعد از ظهر امروز در آئین افتتاح مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی توسکستان اظهار داشت: در سال آینده نگاه دولت با کمک مجلس این است که به طور جدی هدفمندی یارانه‎ها در پیش گرفته شود گرچه هنوز بحث‎ها شکل خوبی پیدا نکرده است.

وی به تعریفی از یارانه پرداخت و تصریح کرد: زمانی که بنا به دلایلی اقتصاد به مشکلاتی برمی‎خورد به گروه‎هایی که نیاز به حمایت دارند در یک برهه زمانی یارانه تعلق بگیرد لذا اگر قرار باشد به همه مردم برای همیشه یارانه داده شود نشان‎ دهنده این است که طراحی اقتصادی مشکل دارد و از مکانیزم طبیعی پیروی نمی‎کند.

قرار ما شناسایی پولدارها نیست شناسایی کسانی است که نیاز به حمایت دارند

قائم‎مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه عزم ملی بر این است که هدفمندی صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: قرار ما شناسایی پولدارها نیست بلکه شناسایی کسانی است که نیاز به حمایت دارند.

فیروزآبادی افزود: سازمان‎هایی مانند بهزیستی در این زمینه نقش برجسته‎ای پیدا خواهند کرد که باید به این سیاست دولت که در چارچوب منافع ملی است به فکر کسانی باشیم که نیاز به حمایت دارند.

وی بیان داشت: اسلام از ادیانی است که در ادیان ابراهیمی بیشترین توجه را به آسیب‎دیدگان اجتماعی، در راه ماندگان، فقرا و مقروضین داشته و در جای جای قرآن نیز صدقات، زکات، خمس و مصادیق آن مدنظر است.

توجه دولت حل مشکلات بیماران خاص است

قائم‎مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: شعار نظام اسلامی از روز اول حمایت از مستضعفین بود، توسط مستضعفین تشکیل شد و حکومت نیز در دست مستضعفین بود که همان قاعده اجتماعی که توده‎های مردم پاسدار نظام و نقش‎آفرین جامعه هستند در سایه ولایت این مسیر تداوم دارد.

فیروزآبادی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید به بهزیستی توجه خوبی داشته، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور از ابتدای مسئولیت‎شان سه بازدید از مراکز بهزیستی داشتند که این نشان از توجه وی است.

این مسئول در پایان اذعان داشت: بازدید از خانواده‎های معظم شهدا، دستورهایی در حوزه بهداشتی و حل مشکلات بیماران خاص از دیگر مسائلی است که مورد توجه دولت قرار دارد.
انتهای پیام/83001/ن30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها