امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6627
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 156
حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ادعای ...

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ادعای دعوت دو تن از مراجع از هاشمی برای حضور در انتخابات و تکذیب این ادعا اظهار داشت: نسبت دروغ‌ دادن به هر فردی خلاف شرع، اتهام و گناه محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه ساحت علما را نباید به مسائل جناحی و اختلافی آلوده کرد، افزود: مراجع تقلید انسان‌های شامل و وافی هستند و همگان برای آنها احترامی خاص قائل هستند.

نماینده تهران با بیان اینکه انتخابات مسئله‌‌ای نیست که تقلید از مراجع دینی در آن رعایت شود، خاطرنشان کرد: بر اساس سنتی که حضرت امام (ره) بنا گذاشتند، هم فردی که می‌خواهد به عنوان کاندیدا خود را معرفی کند و هم مردمی که می‌خواهند به او رأی دهند، باید بر مبنای شناخت و علم به اینکه آن فرد دارای شرایط ویژه ریاست جمهوری است، باید در صحنه انتخابات حضور یابند. 

حسینیان تصریح کرد: طرح این مسائل و اتهامات علاوه بر اینکه فی ‌نفسه حرام است، یک بدعت جدید در حال پایه‌گذاری است و سبب می‌شود تا ناخواسته از محبوبیت علما کاسته شود.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان گفت: طرح پیام دو مرجع عالیقدر جهان شیعه برای دعوت از هاشمی در انتخابات در واقع یک توطئه از قبل تعیین شده برای خدشه‌دار کردن ساحت علما محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها