امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66271
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، صبح امروز با حضور سید ابوالحسن فیروز‌آبادی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، صبح امروز با حضور سید ابوالحسن فیروز‌آبادی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، حسن صادقلو استاندار گلستان و رقیه رحمانی مدیرکل بهزیستی استان گلستان، نخستین مجتمع فرهنگی رفاهی ورزشی بهزیستی در توسکستان گلستان به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم رقیه رحمانی مدیر کل بهزیستی استان گلستان با اشاره به جمعیت یک میلیون و 800 هزار نفری استان گلستان، اظهار داشت: هم اکنون در 14 شهرستان گلستان مراکز بهزیستی فعال هستند و این در حالی است که 6 نمایندگی نیز در سطح استان و شهرستان فعال است.

وی گفت: 705 مرکز غیر دولتی در استان گلستان فعالیت می‌کنند؛ ضمن اینکه بالغ بر 176 هزار نفر تحت پوشش بهزیستی استان قرار دارند.

رحمانی به برخی از اقدامات بهزیستی استان گلستان اشاره کرد و ادامه داد: اجرای طرح غربالگری تنبلی چشم و شنوایی و بینایی سنجی از جمله خدمات بهزیستی محسوب می‌شوند.

مدیرکل بهزیستی استان گلستان افزود: با اشاره به آمار مددجویان و معلولان تحت پوشش بهزیستی در گلستان، نیاز است که مسئولان توجه ویژه‌ای را به این استان داشته باشند چراکه شاخص‌های معلولیت رو به افزایش است.

وی با اشاره به بهره‌برداری نخستین اردوگاه جنگلی ویژه مددجویان در سطح کشور گفت: مجتمع فرهنگی رفاهی و ورزشی بهزیستی آماده پذیرایی از تمامی زنان سرپرست خانوار، معلولان و کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش بهزیستی است.

رحمانی تأکید کرد: مجتمع فرهنگی رفاهی و ورزشی بهزیستی با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون تومانی در مساحتی 5 هکتار ساخته شده است که این مجمتع دارای 48 سوئیت و 108 تخت برای مددجویان و مهمانان است.

وی گفت: سال گذشته و با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور در 26 اسفند ماه کلنگ‌زنی این مجتمع انجام شد که با گذشت یک سال و با حمایت‌های رئیس سازمان بهزیستی، نمایندگان مردم گلستان در مجلس و استاندار این مجمتع به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها