امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66274
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
دکتر محمد جواد زیبائی نژاد امروز در حاشیه برگزاری نخستین سمینار بین‌المللی تازه‌های فیبریلاسیون دهلیزی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار ...

دکتر محمد جواد زیبائی نژاد امروز در حاشیه برگزاری نخستین سمینار بین‌المللی تازه‌های فیبریلاسیون دهلیزی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: فیبریلاسیون دهلیزی باعث می‌شود ضربان قلب، تند و نامنظم شده و فرد را مستعد ابتلا به سکته‌های مغزی کند که با توجه به شیوع این بیماری سمینار تخصصی با حضور متخصصان قلب و استادان دانشگاه برگزار می‌شود.

رئیس سمینار بین‌المللی تازه‌های فیبریلاسیون دهلیزی ابراز داشت: این عارضه در افراد مسن اگر درست درمان شود، از بروز عوارض ناخواسته آن جلوگیری می‌کند.

زیبائی نژاد اذعان داشت: در این همایش؛ از کشورهای ایتالیا، لبنان و ترکیه متخصصانی شرکت می‌کنند.

وی افزود: در این سمینار آخرین شیوه‌های درمان مورد بررسی قرار می‌گیرد و سعی بر این است که تکنیک‌های جدید پیشگیری این بیماری شناسایی شود.

رئیس سمینار بین‌المللی تازه‌های فیبریلاسیون دهلیزی خاطرنشان کرد: در حاشیه این همایش که با حضور 100 نفر از متخصصان قلب سراسر کشور و حدود 70 نفر از رزیدنت‌ها و دستیاران قلب و عروق در حال برگزاری است کارگاه آموزشی نیز برای رزیدنت‌ها برگزار می‌شود.

در ادامه دکتر محمد وحید جرأت دبیر اجرایی این سمینار نیز به خبرنگار فارس گفت: حدود 50 مقاله ارائه شده که بیش از 20 مقاله پذیرفته شده و در همایش ارائه می‌شوند.

به گزارش فارس، نخستین همایش بین‌المللی فیبریلاسیون دهلیزی همایش امروز و فردا در شیراز برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ 2448/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها