امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66276
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم افتتاح مجمتع آموزشی، فرهنگی و ورزشی منطقه توسکستان شهرستان گرگان که صبح ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مراسم افتتاح مجمتع آموزشی، فرهنگی و ورزشی منطقه توسکستان شهرستان گرگان که صبح امروز که با حضور ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صادقلو استاندار گلستان، رقیه رحمانی مدیر کل بهزیستی استان گلستان و جمعی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: خدمات سازمان بهزیستی در سال‌های اخیر توسعه یافته‌اند که از آن جمله می‌توان به خدمات آموزشی فرهنگی ورزشی و توانبخشی اشاره کرد.

وی تصریح کرد: در بحث مسئولیت اجتماعی، سازمان بهزیستی مصمم است، لایحه‌ای را تهیه و از طریق دولت به مجلس شورای اسلامی ارسال شود چرا که در اکثر کشورها به این موضوع توجه ویژه‌ای شده است.

وی افزود: چنانچه طرح «مسئولیت اجتماعی» در کشور اجرا شود با مشارکت کمپانی‌ها و کارخانجات، فشار کمتری به دولت خواهد آمد و این در حالی است که سطح خدمات به جامعه هدف بهزیستی نیز افزایش می‌یابد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به توجه ویژه دولت و مجلس به بهزیستی گفت: علی‌رغم اینکه مشکلاتی در حوزه اقتصادی برای کشور ایجاد شده است اما در سال آینده اعتبارات بهزیستی بالغ بر 40 درصد افزایش خواهد یافت که این نشان از توجه دولت و مجلس است.

هاشمی بیان داشت: با برنامه‌ریزی انجام شده به‌زودی فاز 3 مجمتع فرهنگی، رفاهی و ورزشی شهدای بهزیستی در شهرستان گرگان اجرا خواهد شد که برای فاز سوم، بهزیستی 500 میلیون تومان اعتبار ویژه دیده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: در سال آینده سطح خدمات معیشتی و رفاهی بهزیستی به مددجویان افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: بهزیستی اعتقاد دارد که با اجرای اقتصاد مقاومتی، سطح خدمات رفاهی، اجتماعی بالاتر خواهد رفت.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان بیان داشت: بهزیستی در سال جاری از سوی اتحادیه اروپا به عنوان دستگاه برتر در حوزه مدیریت سبز انتخاب شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها