امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66277
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، حمید زکا‌‌‌اسدی پیش از ظهر امروز در دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان کرمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، حمید زکا‌‌‌اسدی پیش از ظهر امروز در دومین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان کرمان اظهار داشت: شهرداری و هلال‌احمر ارگان‌هایی هستند که باید با همکاری یکدیگر‌‌ حوادثی که منجر به فوت افراد می‌شود را اداره کنند.

وی به اجرای برنامه‌های فرهنگی در ایام نوروز اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه این برنامه‌ها بر روحیه مسافران تاثیر بسزایی دارد، بنابراین در اجرای این برنامه‌ها باید به صورت منسجم ‌و هماهنگ وارد شویم. 

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان با تاکید بر اینکه بازرسی اماکن اقامتی و هتل‌ها در ایام نوروز به بهترین شکل انجام گیرد‌، عنوان کرد: بازرسی این مراکز باید بسیار جدی و گسترده انجام گیرد که مسافران در مورد اقامت خود با مشکل مواجه نشوند.

وی به سرویس‌دهی جایگاه‌های گاز ‌CNG‌ اشاره کرد و افزود: لازم است این جایگاه‌ها به صورت منظم در ایام نوروز به مسافران سرویس‌دهی کنند.

ذکااسدی ساماندهی و مجهز کردن خود‌پردازها را ‌از الزامات ایام نوروز دانست و تصریح کرد‌: مدیران بانک‌های استان برای آماده‌سازی این دستگاه‌ها اهتمام ویژه داشته باشند.

معاون عمرانی استاندار کرمان نیز در این جلسه ‌اظهار داشت: باید با آماده ساختن مقدمات و تامین ‌زیرساخت‌های لازم  زمینه را برای ماندگاری مسافران و گردشگران فراهم کنیم تا شاهد جذب سرمایه برای استان باشیم.

وی بیان داشت: استان کرمان طی سال گذشته 2 میلیون مسافر عبوری داشته است که‌ تعداد کمی از آنها در استان ماندگار بوده‌اند و این مسئله به ضرر استان است.

محمد‌جواد کامیاب افزود: هتل‌ها و اماکن اقامتی نخستین مراکزی هستند که مسافران به آنها مراجعه می‌کنند، بنابراین این مراکز ‌باید آمادگی لازم را برای جذب مسافر و سوق دادن آنها به دیگر هتل‌ها و مهمانسراها داشته باشند.

مسعود غفوریان ‌رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان نیز از آغاز طرح ‌درون و برون شهری ویژه نوروز از‌ 17 و 25  اسفند ماه جاری خبر داد و گفت: این طرح به صورت کشوری اجرا می‌شود.
انتهای پیام/80017/ل30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار