امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66278
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی در دیدار با اعضای کمیته امداد امام خمینی(ره) که در ستاد مبارزه با مواد مخدر تشکیل شد، گفت: ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی در دیدار با اعضای کمیته امداد امام خمینی(ره) که در ستاد مبارزه با مواد مخدر تشکیل شد، گفت: موضوع اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر را پیرو سیاست‌های قبلی دنبال می‌کنیم و در همین رابطه هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم.

وی با بیان اینکه کمیته امداد عضو رسمی ستاد مبارزه با مواد مخدر است، گفت: در جلسه‌ای که امروز برگزار شد گزارش عملکرد کمیته امداد در حوزه مبارزه با مواد مخدر ارائه شد و برای سال آینده قرار شد کمیته امداد در حوزه‌های پیشگیری، درمان و صیانت از معتادان و خانواده‌های آنها همکاری بیشتری داشته باشند.

وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: طبق تفاهمی که در این جلسه برقرار شد، مسئولیت بیشتری بر عهده کمیته امداد قرار خواهد گرفت و در سال آینده در سطح وسیعی از حوزه درمان و اشتغال معتادان وظایف بیشتری برعهده کمیته امداد قرار خواهد گرفت.

رحمانی فضلی تصریح کرد: کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر و کمیته امداد جلسه‌ای را برگزار کردند و طی آن ظرفیت‌ها و برنامه‌ها بررسی شد و تفاهم‌نامه‌ای نیز برای حمایت از معتادان به امضا رسید.

وی گفت: کمیته امداد در حوزه مستمندان و تحت پوشش این افراد، مسئولیت اصلی خود را انجام داده و فراتر از حمایت‌های مادی، این افراد را حمایت خواهد کرد.

وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: کمیته امداد در حوزه حمایت از معتادان و خانواده‌های آنها ورود همه‌جانبه خواهد کرد و با حمایت‌های سیاسی تلاش خواهیم کرد در دولت و مجلس قوانینی را تصویب کنیم تا از کمیته امداد حمایت شود.

وی گفت: کمیته امداد از نظر گزارش عملکرد و نگاه جامعه مظلوم است؛ در حالی که با هزینه‌های بالا و اعتبارات کم فعالیت می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها