امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66279
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حسین انواری در دیدار با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: وزارت کشور ظرفیت زیادی دارد که به جنبه‌های سیاسی ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، حسین انواری در دیدار با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: وزارت کشور ظرفیت زیادی دارد که به جنبه‌های سیاسی آن بیشتر نگاه می‌شود اما در حوزه‌های اجتماعی، تکالیف بزرگی بر عهده آن قرار دارد که می‌توان در این زمینه کارهای مشترک زیادی انجام داد.

وی ادامه داد: کمیته امداد با دو دهک پایین جامعه سروکار دارد که اگر بتوانیم مشکلات را در حوزه این دهک‌ها حل کنیم، در حوزه‌های دیگر نیز دولت پیشرفت خواهد کرد.

انواری گفت: در حوزه‌های آسیب‌های اجتماعی مانند طلاق، اعتیاد و بزهکاری در محدوده‌ای که جزء مخاطبان ما هستند سرمایه‌گذاری می‌کنیم اما به تنهایی قادر به حل مشکلات نیستیم.

سرپرست کمیته امداد امام(ره) گفت: استانداران و بخشداران در سراسر کشور باید در حوزه‌های آسیب‌های اجتماعی با ما همکاری کنند البته در حوزه اشتغال بیشترین همکاری را با استانداری‌ها داشته‌ایم.

وی از تشکیل کارگروهی برای کمک به وضعیت اشتغال مددجویان خبر داد و گفت: برنامه کاربردی اشتغال مددجویان تهیه شده و از حمایت وزارت کشور برخوردار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها