امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66280
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس ابوالحسن فیروزآ‌بادی در افتتاح مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی منطقه توسکستان شهرستان گرگان که با حضور همایون هاشمی رئیس ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس ابوالحسن فیروزآ‌بادی در افتتاح مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی منطقه توسکستان شهرستان گرگان که با حضور همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور، حسن صادقلو استاندار گلستان و جمعی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: اسلام از ادیانی است که بیشترین توجه را در رسیدگی به آسیب‌دیدگان، فقرا، محرومین و مساکین داشته است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران از ابتدای فعالیتش شعار حمایت از مستضعفین را سر داده است، گفت: دولت تدبیر و امید هم به این بهانه تشکیل شده است و رئیس‌جمهور توجه ویژه‌ای را به مستضعفین دارد.

فیروزآبادی با اشاره به سه بازدید رئیس‌جمهور از مراکز بهزیستی از زمان ورودش، گفت: این نشان از توجه رئیس‌جمهور به جامعه هدف بهزیستی است؛ ضمن اینکه وی توجه ویژه‌ای را به خانواده معظم شهدا و حل مشکل بیماران خاص داشته است.

قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال آینده نگاه دولت با کمک مجلس به موضوع هدفمندی یارانه‌هاست و فاز دوم آن جدی است و در مرحله دوم دولت بنا دارد که یارانه نقدی را به افراد مستضعف و محروم جامعه پرداخت کند و در واقع یارانه به عموم مردم تعلق نخواهد گرفت.

وی تصریح کرد: عزم ملی بر این است که هدفمندی یارانه‌ها در فاز دوم عملیاتی شود و در این مرحله شناسایی خانواده‌ها موضوع بسیار مهمی است که سازمان‌هایی همانند بهزیستی می‌توانند نقش ارزنده‌ای را در این بخش داشته باشند.

فیروز‌آبادی تأکید کرد: در سال آینده تمام پشت‌نوبتی‌های سازمان بهزیستی زیر چتر حمایتی این سازمان قرار خواهند گرفت.

قائم‌مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به افتتاح مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی شهدای بهزیستی در منطقه توسکستان شهرستان گرگان گفت: امیدواریم تعداد این مراکز در سطح کشور افزایش یابد.

فیروز‌آبادی در پایان گفت: با توجه به برخی از مشکلات معلولان در استان گلستان، وزارت تعاون، کار و راه اجتماعی آمادگی دارد با تأمین اعتبارات لازم مراکز ژنتیکی را در استان گلستان راه‌اندازی کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها