امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66286
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبر گزاری فارس از صومعه‌سرا، محمد صالحی ظهر امروز در جلسه ستاد نوروزی این شهرستان اظهار کرد: صومعه‌سرا یکی از شهرستان‌های مهم و پر تردد در ...

به گزارش خبر گزاری فارس از صومعه‌سرا، محمد صالحی ظهر امروز در جلسه ستاد نوروزی این شهرستان اظهار کرد: صومعه‌سرا یکی از شهرستان‌های مهم و پر تردد در غرب گیلان است.

وی تعداد بسیار تردد در محورهای صومعه‌سرا را سبب تصادف در این منطقه عنوان کرد و افزود: جاده خاکیان به دلیل غیر استاندارد بودن یکی از پر تصادف‌ترین محورها در صومعه‌سرا است.

صالحی با بیان اینکه جاده خاکیان نیازمند ظرفیت‌سازی مناسب برای کاهش تصادفات است، تصریح کرد: برطرف شدن مشکلات جاده مذکور نیازمند تصمیم‌گیری کارشناسی است تا در ایام نوروز با مشکل مواجه نشویم.

به گفته فرمانده پلیس راه فومنات، مسیر پل کسما و محور صومعه‌سرا به ضیابر از محورهای حادثه‌خیز صومعه‌سرا است.

وی از وقوع 60 درصد از تصادفات جاده‌ای غرب گیلان در صومعه‌سرا خبر داد و بیان کرد: بیش از 66 درصد از تصادفات مذکور در محورهای فرعی و روستایی و 28 درصد در محورهای اصلی صومعه‌سرا به ضیابر اتفاق افتاده است.

این مسئول با اشاره به عامل‌های تصادف در حوزه استحفاظی فومنات، خاطرنشان کرد: بیش از 57 درصد از تصادفات حوزه مذکور توسط وسیله نقلیه با وسیله نقلیه، 27 درصد وسیله نقلیه با موتورسیکلت و دیگر تصادفات با عابران پیاده و ... است.

صالحی بیشترین تصادفات جاده غرب گیلان را در ساعت‌های 14 تا 16 عنوان کرد و یادآور شد: روزهای پنجشنبه و جمعه بیشترین تصادفات در صومعه‌سرا اتفاق می‌افتد.

به گفته فرمانده پلیس راه فومنات، روزهای یکشنبه کمترین تصادف در محورهای حادثه‌خیز غرب گیلان اتفاق می‌افتد.

وی افراد 20 تا 40 سال به دلیل علاقه به حرکت‌های نمایشی را مقصران اصلی تصادفات جاده‌ای در غرب گیلان دانست و اظهار کرد: رانندگان متخلف در سن‌های مذکور به شدت اعمال قانون می‌شوند.
انتهای پیام/84003/ک30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها