امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6629
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 162
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلیل دارا در نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جلیل دارا در نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در دانشگاه شهید با هنر کرمان با بیان این مطلب افزود: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری در انتخابات، تشکل‌های دانشجویی را باید مورد حمایت قرار دهیم تا به عنوان میزبان کاندیداها تلاش در خور شانی را برای فعالسازی در عرصه انتخابات و حضور کاندیداها داشته باشند.

وی افزود: همواره دشمنان نظام به دنبال این هستند که از کمترین و کوچکترین خلع و مشکل فرهنگی در دانشگاه‌ها بهره برداری و بزرگ نمایی و سیاه نمایی کنند و نارکارآمدی و آرامش زدایی را در پیش گیرند و از هر پتانسیلی یرای برهم زدن آرامش  استفاده کنند.

دارا ادامه داد: در این میان تعامل بیشتر مسئولین دانشگاه برای آرام سازی فضا و هماهنگی بیشتر بین تشکل‌ها و دعوت به وفاق برای مقابله با دعوت به نزاع می‌تواند جریان فتنه را از رسیدن به مقاصدشان بازدارد و با هیجان و تنش و بی ثباتی مقابله کند.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در ادامه بیان داشت: دعوت از کاندیداها، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، تقویت نشریات دانشجویی، بکارگیری انجمن‌های علمی، تریبون‌های آزاد دانشجویی، اطلاع رسانی مفید و سازنده و در کل همکاری بین دانشگاه‌ها می‌تواند در جهت برگزاری انتخابات مفید واقع شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها