امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66389
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی»، امیر قطر کاخ خود در مغرب را به «محمد ششم»، پادشاه این کشور اهدا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «شیخ تمیم بن حمد آل ثانی»، امیر قطر کاخ خود در مغرب را به «محمد ششم»، پادشاه این کشور اهدا کرد، به گونه‌ای که گفته شده حتی عملیات نقل و انتقال مالکیت و اسناد این کاخ از شیخ تمیم به محمد ششم انجام شده و این کاخ تحویل وزارت کاخ‌ها و تشریفات دولت مغرب شده است.

این کاخ بر سواحل «اکادیر» در منطقه «اوریر» واقع شده و امیر قطر پیشتر این کاخ را از شاهزاده سلطان بن عبد العزیز، ولی عهد اسبق عربستان سعودی خریده بود.

مطبوعات مغربی در این خصوص نوشتند که در مراسم انتقال مالکیت این کاخ نمایندگانی از سفارت قطر در مغرب و برخی از مسئولان ارشد امنیتی و نظامی مغرب حضور داشتند تا به این طریق این سومین کاخ محمد ششم در منطقه اکادیر باشد که به دو کاخ دیگر پادشاه مغرب افزوده می‌شود.

در این راستا گفته شده است که 120 نفر در حوزه‌های امنیتی و خدماتی و نگهداری و نظافت این کاخ از سوی وزارت کاخ‌ها و تشریفات مغرب به کار گمارده شده‌اند.

  تصاویر

 
انتهای پیام 
برچسب ها:
آخرین اخبار