امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 66402
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 64
داور نجفی امروز در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه جشنواره بین‌المللی نماز در همدان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: با مستند «صفورا» در این جشنواره ...

داور نجفی امروز در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه جشنواره بین‌المللی نماز در همدان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: با مستند «صفورا» در این جشنواره به‌طور مشترک حائز رتبه اول شده‌ام.

وی با بیان اینکه نخستین‌بار است در این جشنواره حضور پیدا می‌کنم گفت: سطح برگزاری جشنواره فرهنگی ـ هنری نماز خوب بود اما انتظار بیشتری از آن داشتم.

دارنده رتبه اول فیلم مستند جشنواره ملی نماز اختتامیه جشنواره را هیئتی خواند و گفت: این جشنواره نیاز دارد «جشنواره‌ای» برگزار شود نه «هیئتی»؛ سطح برگزاری اختتامیه هم اصلاً در شأن جشنواره نماز نبود.

وی با گله‌مندی از عدم اکران فیلم‌های برگزیده در اختتامیه این مراسم گفت: کارگردان تنها برای اکران فیلمش به این جشنواره‌ها می‌آید.

دارنده رتبه اول فیلم مستند جشنواره نماز با بیان اینکه کارگردان فقط می‌آید که عکس‌العمل مخاطب را در برابر فیلمش ببیند، اضافه کرد: اکران فیلمم حتی از کسب جایزه و نفر اول شدن هم لذت‌بخش‌تر بود و دوست داشتم فیلمم را پخش کنند.
انتهای پیام/89035/ط10
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها